• м. Київ, вул. Маршала Конєва, 10/1
 • м. Васильків, вул. Соборна, 66
Зворотний дзвінок
UA

Установка брекетів у Києві
дітям і дорослим

Методика корекції порушень прикусу
перевірена часом

Не відкладайте виправлення
прикусу на потім!

Записатися на прийом

  Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки персональних даних

  Що таке брекет-системи?

  Брекет-система – класика в ортодонтії – ефективний і надійний спосіб вирівнювання зубного ряду. Не одне десятиліття ці незнімні ортодонтичні конструкції виправляють складні зубні аномалії та деформації прикусу.

  Спеціальні замочки (брекети) фіксуються на зовнішній або внутрішній поверхні зубів і з’єднуються металевою дугою з нікель-титанового сплаву. Завдяки здатності сплаву «запам’ятовувати» форму дуга створює тиск і поступово переміщує зуби в правильне положення згідно з раніше заданою формою.

  Всі брекет-системи працюють за одним принципом, але розрізняються конструкцією, технологією виготовлення та матеріалами.

  Переваги брекет-системи

  Широкий

  перелік показань

  Виправлення дефектів

  будь-якої складності

  Високий рівень

  функціональності

  Доступний

  діапазон цін

  Пройшли часи, коли люди соромилися носити брекети. Сьогодні брекети – це модно, і не модно бути з кривими зубами. Сучасна ортодонтія представлена різноманіттям ортодонтичних апаратів на будь-який смак. Поставити брекети в Києві можна від класичних металевих конструкцій до кольорових і фігурних брекет-систем.

  Установка брекетів у Києві однаково доцільна як для дітей, так і для дорослих. Переміщення зубів під тиском ортодонтичної конструкції відбувається завдяки характерним властивостям кісткової тканини: по ходу руху зуба кісткова тканина в лунці руйнується, а з протилежного боку, навпаки, наростає. Ця особливість не має вікових обмежень, тому вирівнювання зубів ефективно в будь-якому віці.

  Брекет системи розрізняють за типом кріплення:

  • Лігатурні брекети – дуга фіксується до замочків за допомогою лігатур (резиночек). Створюється сильний тиск на зуби. Необхідно щомісяця відвідувати ортодонта для корекції положення дуги.
  • Безлігатурні або самолігуючі брекети – замочок сам містить фіксатор. Дуга рухлива і м’якше впливає на зуби. Конструкція виглядає більш естетично. Відвідувати доктора потрібно в 2-3 рази рідше.

  За способом установки орто системи діляться на:

  • Вестибулярні брекети – кріпляться на зовнішній стороні зубів;
  • Лінгвальні брекети – встановлюються з внутрішньої сторони зубного ряду.

  За матеріалом брекети бувають:

  • Металеві брекети – виготовлені з медичної сталі. Неоднозначний зовнішній вигляд компенсують надійністю, ефективністю і невисокою ціною.
  • Пластикові брекети – зовні привабливіші металевих, але менш міцні та з часом забарвлюються від їжі та напоїв. Скоби для зубів можуть бути кольоровими або фігурними – це дуже подобається дітям і підліткам, а ціна брекетів робить їх популярними серед батьків.
  • Керамічні брекети – практично непомітні на зубах завдяки можливості підібрати колір під натуральну емаль. Брекети цілком виправдовують вартість, і оптимально підходять для дорослої людини.
  • Сапфірові брекети – виготовлені з медичних синтезованих кристалів. Прозорі та не схильні до забруднень. Стильні та практичні, підкреслюють білизну зубів.

  Вартість брекетів у Києві залежить від ступеня складності зубних деформацій і обраної орто системи. TiTania Clinic надає своїм пацієнтам об’єктивні та доступні ціни на установку брекетів у Києві.

  У розпорядженні TiTania Clinic сучасне обладнання та матеріали. Фахівці мають відповідну кваліфікацію і практичний досвід у вирішенні ортодонтичних проблем, що дозволяє кваліфіковано підібрати оптимальний варіант корекції прикусу для кожної конкретної ситуації. План лікування грунтується на результатах діагностичного обстеження, також приймаються до уваги індивідуальні особливості та спосіб життя пацієнта.

  Несумірні щелепи, викривлені неправильно розташовані зуби – поза зубного ряду, під нахилом, скупчені або, навпаки, утворюють широкі міжзубні щілини, інші деформації зубощелепної системи – не тільки естетичний дефект. Неправильний прикус може спровокувати порушення дикції, психологічні проблеми, запальні процеси в ротовій порожнині, серйозні патології шлунково-кишкового тракту, інші захворювання, які можна і потрібно усувати.

  Ортодонтичне лікування з допомогою брекет-системи гарантовано буде ефективним!

  Здивуйте оточуючих бездоганною посмішкою!

   Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки персональних даних

   Наші контакти

   График работы
   Графік роботи:
   Пн.-Пт.: 10:00-20:00, Сб.: 10:00-15:00,
   Нд.: вихідний
   Телефони
   Телефони:
   Электронная почта
   Електронна пошта:
   График работы
   Графік роботи:
   Пн.-Сб.: 10:00-17:00 (за попереднім записом),
   Нд.: вихідний
   Телефони
   Телефони:
   Электронная почта
   Електронна пошта: