• м. Київ, вул. Маршала Конєва, 10/1
 • м. Васильків, вул. Соборна, 66
Зворотний дзвінок
UA

Елайнери для виправлення
прикусу в Києві всім від 12+

Інноваційна технологія
невидимого вирівнювання зубів

Отримайте план лікування
без брекетів вже сьогодні!

Записатися на прийом

  Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки персональних даних

  Що таке елайнери?

  Елайнери – справжнє досягнення світової ортодонтії – успішно справляються з багатьма дефектами прикусу та застосовуються як гідна альтернатива брекетам.

  Прозорі ортодонтичні капи розробляються індивідуально для кожного пацієнта, тому повністю повторюють форму зубного ряду, щільно прилягають до зубів і не доставляють дискомфорт. Елайнери стабільно м’яко впливають на зуби, плавно переміщуючи їх у правильне положення.

  Вирівнювання зубів елайнерами – досить комфортний метод лікування. До них швидко звикають. Вони не впливають на естетику усмішки і не травмують емаль. Капи завжди можна зняти перед прийомом їжі, гігієнічними процедурами, важливими подіями, ін.

  Чому рекомендуємо лікування елайнерами?

  Висока естетичність

  (прозорі та непомітні)

  Комфортне носіння

  (ергономічна форма і матеріал)

  Делікатний вплив

  (м’яке і поступове переміщення)

  Простота в догляді

  (знімні та практичні)

  Елайнери T-LINE

  T-line

  Доктора-ортодонти TiTania Clinic, використовуючи багаторічний досвід та міжнародні передові технології, розробили власні елайнери T-LINE.

  Виправлення прикусу елайнерами в TiTania Clinic починається з обстеження. Компетентний фахівець проводить огляд, що включає комплексну діагностику, визначає поточний стан зубів, пояснює особливості ортодонтичного лікування. На підставі клінічної картини, побажань та можливостей пацієнта приймається рішення про доцільність лікування елайнерами.

  Унікальність методики ґрунтується на комп’ютерному 3-D моделюванні очікуваних результатів. За допомогою програмного забезпечення ClinCheck® створюється віртуальний план лікування, який показує поступове переміщення зубів у потрібне положення і дозволяє точно прогнозувати термін відновного курсу та кінцевий результат ще до початку лікування.

  На підставі тривимірної цифрової моделі виготовляються капи для вирівнювання зубів. Вони враховують особливості будови зубощелепної системи і створюють необхідний коригуючий тиск на зуби.

  Кількість кап розраховується індивідуально для кожного пацієнта. Зазвичай зуботехнічні лабораторії відразу виробляють всю серію вирівнювальних кап для повного курсу лікування.

  Кожен елайнер носиться протягом 10-14 днів і по завершенню необхідних трансформацій замінюється на наступний. Для досягнення стійкого результату капи слід носити не менше 18 годин на добу.

  Елайнери для зубів абсолютно безпечні – вони виконані з прозорого гіпоалергенного еластичного біополімеру і завдяки гладкій поверхні не впливають на слизову ротової порожнини.

  Фахівці TiTania Clinic також співпрацюють із зарубіжними виробниками ортодонтичних кап, у т.ч. світовими лідерами з США – Invisalign (Інвізіолайн).

  Найбільш відомий бренд – елайнери Invisalign – виробляються американською компанією Align Technology. Їх єдиний завод розташований у Мексиці, тому в будь-якій точці світу, будь-то Нью-Йорк чи Київ, елайнери Інвізілайн гарантують однаково високі якість і ефективність корекції.

  Пацієнти все частіше вибирають лікування вирівнюючими капами, незважаючи на високу ціну елайнерів у Києві. Вартість лікування елайнерами в TiTania Clinic залежить від складності патології прикусу та розраховується індивідуально для кожного клієнта після огляду і діагностики.

  Численні вдячні відгуки на елайнери в Києві доводять ефективність цієї методики корекції прикусу у дітей і дорослих. Сьогодні стати володарем красивої посмішки з ідеально рівними зубними рядами можна в будь-якому віці – потрібно тільки бажання піклуватися про власне здоров’я та записатися на прийом у TiTania Clinic.

  Вирівняємо Ваші зуби непомітно для оточуючих!

   Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки персональних даних

   Наші контакти

   График работы
   Графік роботи:
   Пн.-Пт.: 10:00-20:00, Сб.: 10:00-15:00,
   Нд.: вихідний
   Телефони
   Телефони:
   Электронная почта
   Електронна пошта:
   График работы
   Графік роботи:
   Пн.-Сб.: 10:00-17:00 (за попереднім записом),
   Нд.: вихідний
   Телефони
   Телефони:
   Электронная почта
   Електронна пошта: